دوره آموزشی دروس راهنمایی

یادگیری فرزند خود را به ما بسپارید.مشکلات درسی فرزند شما را در هر درس و پایه ای از مقطع راهنمایی با آموزش اصولی و اساتید مجرب با شیوه ای گیرا و مناسب دوره سنی آن عزیزان برطرف میکنیم.

معرفی دوره

دوره راهنمایی که امروزه به نام دبیرستان دوره اول شناخته میشود،پلی است ما بین ابتدائی و دبیرستان که سطح دروس از شکل و شمایل پایه ای به مرور خارج میشود و ذهن دانش آموز را برای دروس سنگین دبیرستان و حل مسائل پیچیده آماده میسازد.از این رو دروس این مقطع نقش بسزایی در آمادگی تحصیلی دانش آموزان دارد و باید به طور اصولی آموزش داده شود.

مجتمع آموزشی رضوی در تمامی دروس راهنمایی در پایه های هفتم تا نهم با به کار گیری اساتید مجرب دوره آموزشی برگزار میکند تا فرزندان شما این دروس بسیار مهم را به صورت ریشه ای درک کنند و سطح علمی خود را چند پله ارتقاء دهند.

ثبت نام دوره

برای ثبت نام در این دوره کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید تا وارد ضفحه ورود اطلاعات و پرداخت شوید

هزینه کلاس های تقویتی راهنمایی به چه صورت است؟

مجتمع آموزشی رضوی کلاس های تقویتی دروس راهنمایی خود را هم به صورت خصوصی و هم به صورت گروهی برگزار میکند که ثبت نام دوره گروهی در همین بخش انجام شده ولی برای کلاس خصوصی میبایست تماس حاصل فرمایید.

هزینه کلاس خصوصی به صورت ساعتی محاسبه میشود که پس از تعیین سطح دانش آموز و مشخص شدن تعداد جلسه های مورد نیاز بر آورد میشود. همچنین در صورت نیاز امکان برگزاری جلسات بیشتر نیز مهیا است.

هزینه کلاس گروهی به صورت ترم به ترم پرداخت شده که این ترم ها در هشت جلسه برگزار میشوند و مبلغ یک دوره آن 300 هزار تومان میباشد.

شیوه های تدریس این دوره چیست؟

برای ثبت نام در دوره کلیک کنید

سوالات متداول

خیر، کلاس های تقویتی مجتمع آموزشی رضوی در حال حاضر فقط به صورت حضوری برگزار میشود. در صورتامکان برگزاری مجازی، این صفحه به روز خواهد شد

خیر، سطح دانش آموز تاثیری در روند کلاس نداشته فقط بسته به سطح دانش آموز، تعداد جلسات تغییر میکند.

تمامی اساتید در بالا ترین سطح دانش مورد نیاز برای تدریس بوده و آمادگی کامل برای برطرف کردن نیاز های تحصیلی شما عزیزان دارند.

سبد خرید