آموزش جامع فتوشاپ

دسته بندی ها: دوره جامع, کامپیوتر
لیست علاقه‌مندی‌ها اشتراک گذاری
اشتراک گذاری محصول
لینک صفحه
در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

درباره دوره

دوره صفر تا صد آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ با جدید ترین متد روز و کاملا کاربردی ویژه بازار کار همراه با اعطای مدرک معتبر از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور.

معرفی دوره:

فتوشاپ یه ابزار گرافیکی بسیار پیشرفته است که اگر بهش تسلط پیدا کنیم، هر آن چیزی که به ذهنمون برسه و یا جایی ببینیم رو به سادگی میتونیم خودمون با این نرم افزار خلق کنیم و این به معنی ابزاری برای خلق هر نوع اثر هنری است.

قابلیت‌های نرم افزار فتوشاپ از کسی پنهان نیست زیرا این نرم افزار با داشتن ویژگی‌های بسیار زیاد، در زمینه طراحی، مانند طراحی سایت، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت پستال، طراحی پست‌های اینستاگرامی و ….. و ادیت عکس‌ها و روتوش چهره افراد و در زمینه نقاشی دیجیتال، یکی از پایه‌ای‌ترین و کاربردی‌ترین نرم افزارها در حوزه گرافیک است. در نرم افزار فتوشاپ با کمی حوصله و خلاقیت، می‌توانید هر عکسی را به عکس دلخواه خودتان تغییر دهید.

با شرکت در دوره آموزش صفر تا صد فتوشاپ مجتمع آموزشی رضوی  شما یاد خواهید گرفت چگونه به تمامی امکانات نرم افزار فتوشاپ  تسلط پیدا کنید و  همچنین در پایان این دوره مدرک معتبر برای معرفی به بازار کار به شما عزیزان اعطا خواهد شد

Free
Free access this course

کاربرد های نرم افزار فتوشاپ

سرفصل های دوره

این دوره مناسب چه کسانی است؟

برای ثبت نام در دوره کلیک کنید

سوالات متداول

خیر، در این دوره ما به بررسی فتوشاپ و امکانات آن از ابتدایی ترین مسائل میپردازیم و به همین دلیل نیاز به هیچ پیش زمینه ای در این خصوص نیست.

بله، فتوشاپ یکی از پایه ای ترین نرم افزار های حوزه گرافیک است که داشتن تخصص در آن تضمینی برای ورود به بازار کار آن است.

بله، مدرک پایانی این دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای با قابلیت ترجمه بین المللی است که به دانش آموختگان اعطا میگردد.

این دوره هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری برگزار میشود تا عزیزان از شهر های غیر تهران نیز فرصت حضور در این دوره را داشته باشند.

بازار کار فتوشاپ

امروزه یکی از سخت‌ترین کارها پیدا کردن شغلی مناسب با درآمد و آینده شغلی خوب است که دغدغه‌ی بسیاری از افراد شده است. در دنیای امروز که در بسیاری از کسب و کارها از نرم‌افزار‌ها استفاده می‌کنند مدرک تحصیلی به تنهایی کافی نیست و باید توانایی‌های خود را افزایش دهید. یکی از نرم‌افزار‌های محبوب و پرکاربرد در بسیاری از حوزه‌ها، نرم افزار فتوشاپ است که اگر به این نرم افزار تسلط کامل داشته باشید می‌توانید به راحتی در حوزه‌های مختلف مشغول به کار شوید. کار بانرم‌افزار فتوشاپ مستلزم مهارت و خلاقیت است اگر علاقه‌مند به یادگیری نرم‌افزار فتوشاپ هستید می‌توانید در دوره صفر تا صد مجتمع آموزشی رضوی شرکت کنید.

نمایش بیشتر

رتبه بندی و نظرات دانشجویان

هنوز بررسی نشده است
هنوز بررسی نشده است

تماس با ما